O nás :

O nás

logo aquaplastNaša spoločnosť PPRsystem, s.r.o. je novovzniknutou firmou, ktorá zaisťujeme distribúciu plastových potrubných systémov AQUAPLASTCZ na slovenskom trhu. Spoluprácou s českou spoločnosťou AQUAPLASTCZ s. r. o. sa môžeme opierať o jej vyše dvadsaťročné skúsenosti v oblasti predaja plastových potrubných systémov. 

Všetky výrobky môžu byť kombinované a montované s produktmi rovnakého typu iných výrobcov bez toho, aby bola akokoľvek obmedzená alebo znížená nami poskytovaná záruka na naše výrobky. Na celoplastové výrobky poskytujeme nadštandartnú záruku 10 rokov s poistným krytím do výšky 400.000,-EUR v prípade spôsobených následných škôd.

Snažíme sa tak poskytovať nielen vysoko kvalitný predpredajný servis a poradenstvo, ale aj poskytovanie kvalitného popredajného a záručného servisu.


Častá návšteva našich stránok Vám umožní získať informácie o termínoch našich zľavových akciách, ktoré sú nepravidelne vyhlasované niekoľkorát ročně na najpredávanejšie položky z našej ponuky. V našich osvedčených akciách ponúkame výrobky za bezkonkurenčné akciové ceny.V prípade Vašho záujmu o spoluprácu pri predaji PPR potrubných systémov AQUAPLAST nás prosím kontaktujte.